New Page 1

Kull. Adı

:

Şifre

:

Yeni Üye - Şifremi Unuttum

Firaset 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V X W Y Z

 

 

Haber Ekle

8

ABDULLAH PARLIYAN (TEFSİR)

8

ABDURRAHMAN ATEŞ (SİYER)

8

AHMET KALKAN (KAVRAMLAR)

8

ALİ AKAR (KURAN ŞAHSİYETLERİ)

8

ALİ AKAR (HADİS)

8

ALİ AKAR (SİYER)

8

ALİ KÜÇÜK (TEFSİR)

8

ALİ KÜÇÜK HADİS (VİDEO)

8

ALİ KÜÇÜK TESİR (VİDEO)

8

HASAN HÜSEYİN DOĞAN (HADİS)

8

HATİMLER

8

İMDAT DURU (KAVRAMLAR)

8

MEALLER

8

AHMET DEMİRBAŞ (SİYER)

8

MEHMET BAKIRCI (TERSİR)

8

MEHMET BAKIRCI TEFSİR (VİDEO)

8

MEALLİ HATİM

8

MEHMET BAKIRCI (VİDEO)

8

MEHMET BAKIRCI CÜZ CÜZ TEFSİR

8

MEHMET BAKIRCI (PEYGAMBERLER)

8

MEHMET ALİ KAPAR (SİYER)

8

MEHMET ERDOĞDU (TEFSİR)

8

MUAMMER YAKIŞIR (İ.HACCA DOĞRU

8

MEHMET BAKIRCI (KURAN VE TARİH

8

MUSTAFA YÜKSEL (HADİS PINARI)

8

SAFFET BAKIRCI (HADİS)

8

SAFFET BAKIRCI (TEFSİR)

8

SEYFETTİN HUCA (TEFSİR)

8

EZGİLER

8

RAMAZAN SÖNMEZ (ESMAUL HÜSNA)

8

EZGİLER VİDEO
Yönetici :..
Ne gibi proğramlar dinlemek istersiniz?
.:: HALKIN HAKKA YÜRÜYÜŞÜ ::.
HADİS SOHBETLERİ
Mübarek Elçi’nin sözlerinin ışığında, Saffet BAKIRCI hocamızdan lezzetli bir sohbet iklimi.Gündelik hayatlarımızda fark etmediğimiz nice amel,bizlere aslında neyi işaret ediyor.Hep birlikte onu görmeye çalışıyoruz.(Hergün 08:00-09:00 Saatleri arasında dinleyebilirsiniz.)
 
KUR'AN ŞAHSİYETLERİ
Rabbimizin kitabından şahsiyetlerimizin nasıl oluşması gerektiğini anlamak için dinlenmesin gerekli bir proğram. Kur'an'daki mümtaz peygamberlerin örnekliğinde bir şahsiyet oluşumunu duyabilmek ve yaşıyabilmek için dinlenmesi gereken bir proğram.Hergün 15:00-16:00 saatleri arası dinleyebilirsiniz.
 
SÜPER MEKTEP (YARIŞMA)
Sevgili dinleyicilerimiz; Her ayın ilk cumartesini günü Rıza HAYBATÖZÜN sunduğu süper mektep yarışması radyomuzun açıldığından beri (10 yıldır) devam eden çok sevilen ve beğenilen bir proğramdır. Yarışma şöyle yapılmaktadır. Proğramcı canlı yayında kur'andan bir ayet meali okur ve bunu dinleyicilere hangi surenin ayeti olduğunu sorar dinleyiciler tarafından bilinirse bir başka ayet sorarak devam eder. Bilenlerin isimleri yazılır ve proğram sonunda bir dinleyici tarafından numara söyleyerek kura çekilir bilenler arasından 20 kişiye hediyeler verilir. Bazı aylarda siyerden de sorular sorulabilinmektedir.
 
TEFSİR SOHBETLERİ
Sevgili dinleyicilerimiz; Ülkemizde yetişen nadir Alimlerden olan Mustafa İSLAMOĞLU Hoca efendinin kendine has yorumlaryla zevkle dinleyebileceğiniz bir TEFSİR SOHBETLERİNİkaçırmamanızı tavsiye ederiz. Hergün saat 17:00-18:30 arasındadır.
 
TEFSİR SOHBETLERİ
Rabbimizin bize göndermiş olduğu kitabı Kur'an'ı Kerimini daha iyi anlamak ve onu hayatımıza uyguluyabilmek için. Ayetlerin nasıl anlaşılması gerektiğini ehliyetli kişilerden dinlemek için BESÂİR'UL KUR'AN'I yazarı Ali KÜÇÜK' ten dinlemek ve onun güzel yorumlarıyla sanki yaşıyorcasına bir haleti ruhuye ile dinlemenin sizde zevkine varmalısınız. Hergün saat 11:00-12:00 arası dinleyebilirsiniz.
 
İBRAHİMÎ HACCA DOĞRU
Sevgili dinleyicilerimiz; İbrahimî bir hac yapabilmek için okunması bir kitab ve dinlenmesi gereken bir proğram. Tüm dinleyicilerimizin bu proğramı dinlemelerini tavsiye ederiz.
 
New Page 1
TARİH :--
Tüm duyurular
..........................

Allah'tan başkalarını dost edinenlerin durumu, kendine bir ev edinen örümceğin durumu gibidir. Evlerin en dayanıksızı ise şüphesiz örümcek evidir. Keşke bilselerdi!

( ANKEBUT SURESİ - 41)

Allah için size sığınan kimseye sığınak olun. Allah için isteyen kimseye verin. Sizi davet edene icabet edin, size bir iyilik yapana karşılığını verin. Eğer onun karşılığını verecek bir şey bulamazsanız, karşılıkta bulunduğunuza kanaat getirinceye kadar ona edin.
(Ebu Davûd, Zekat, 38)

Sayac
Tekil (Bugün) 1270
Toplam 5731396
En Fazla 10294
Ortalama 797
Üye Sayısı 3841
Bugün Üye Olan 0
desing

desing : canliyayin.org

2006 © İSRA FM

Evden Eve Nakliyat